Wiziwig - Live Basketball Streaming

Watch Live Basketball Matches on Wiziwig TV, Live Basketball Streaming!

20:00 American Eagles - Navy Midshipmen

20:00 Arizona Wildcats - Oregon Ducks

20:00 Ball State Cardinals - Western Michigan Broncos

20:00 Binghamton Bearcats - New Hampshire Wildcats

20:00 Buffalo Bulls - Toledo Rockets

20:00 Charleston Cougars - Hofstra Pride

20:00 Chattanooga Mocs - Western Carolina Catamounts

20:00 Furman Paladins - Mercer Bears

20:00 George Mason Patriots - Duquesne Dukes

20:00 La Salle Explorers - George Washington Colonials

20:00 Molloy Lions - UDC Firebirds

20:00 ND Fighting Hawks - South Dakota Coyotes

20:00 North Dakota Bison - South Dakota Jackrabbits

20:00 Presbyterian Blue Hose - Charleston Southern Buccaneers

20:00 Radford Highlanders - UNC Asheville Bulldogs

20:00 Sacred Heart Pioneers - Merrimack Warriors

20:00 Texas Longhorns - Oklahoma Cowboys

20:00 UNC Wilmington Seahawks - Towson Tigers

20:00 William and Mary Tribe - Hampton Pirates

20:00 Winthrop Eagles - Gardner-Webb

20:00 Chemnitz - Ulm

20:00 Rasta Vechta - Ludwigsburg

20:00 Slavija Sarajevo - Siroki

20:00 Bourges (W) - Roche Vendee (W)

20:00 Sodie Mesquita (W) - Araraquara (W)

20:30 Creighton Bluejays - Marquette Golden Eagles

20:30 Davidson Wildcats - Massachusetts Minutemen

20:30 Reggiana - Trento

20:30 Newcastle Eagles (W) - Nottingham Wildcats (W)

20:45 Joventut - Breogan

20:45 Tenerife - Granada

21:00 Brooklyn Nets - Atlanta

21:00 Samford Bulldogs - Citadel Bulldogs

21:00 SMU Mustangs - UTSA Roadrunners

21:00 Vermont Catamounts - UMass Lowell

21:00 Bristol Flyers - Surrey Scorchers

21:00 JL Bourg - Le Mans

21:10 Paulistano - Corinthians

21:15 Minnesota Golden Gophers - Penn Nittany Lions

21:30 Kent Golden Flashes - Central Michigan Chippewas

21:30 Morehead State Eagles - Lindenwood Lions

21:30 Southern Jaguars - Bethune Cookman Wildcats

21:30 Vanderbilt Commodores - LSU Tigers

22:00 Albany Great Danes - Maine Black Bears

22:00 Auburn Tigers - Missisipi Bulldogs

22:00 Bryant-Bulldogs - NJIT Highlanders

22:00 Campbell Fighting Camels - North Carolina Aggies

22:00 Charlotte 49ers - South Florida Bulls

22:00 Colorado Rams - Wyoming Cowboys

22:00 Coppin State Eagles - NC Central Eagles

22:00 Delaware Hornets - Norfolk Spartans

22:00 Drexel Dragons - Northeastern Huskies

22:00 East Tennessee Buccaneers - UNC Greensboro Spartans

22:00 Little Rock Trojans - Tennessee Tech Golden Eagles

22:00 Maryland Eastern Shore Hawks - Howard Bison

22:00 North Carolina Tar Heels - NC Wolfpack

22:00 Northwestern Demons - Lamar Cardinals

22:00 Rhode Island Rams - St Louis Billikens

22:00 Saint Francis Red Flash - Le Moyne Dolphins

22:00 Stony Brook Seawolves - Delaware Blue Hens

22:00 UCF Knights - Iowa Cyclones

22:00 Utah Valley Wolverines - Texas Arlington Mavericks

22:00 Washington Huskies - USC Trojans

22:00 Weber State Wildcats - NA Lumberjacks

22:00 Motor City Cruise - Westchester

22:00 Catanduva (W) - Santo-Andre (W)

22:30 Houston Baptist Huskies - Texas Commerce Lions

22:30 Longwood Lancers - High Point Panthers

22:30 Morehead State Eagles - South Carolina Bulldogs

22:30 Morgan Bears - South Carolina Bulldogs

22:30 Texas Corpus Christi - Southeastern Louisiana Lions

22:30 UT Martin Skyhawks - Tennessee State Tigers

22:30 Wagner Seahawks - Fairleigh Dickinson Knights

22:30 Western Illinois Leathernecks - SIU Edwardsville Cougars

23:00 Alabama Bulldogs - Alabama State Hornets

23:00 Eastern Washington Eagles - Montana Bobcats

23:00 Grambling Tigers - Florida A&M Rattlers

23:00 Idaho Vandals - Montana Grizzlies

23:00 Jacksonville Gamecocks - New Mexico Aggies

23:00 Loyola Maryland Greyhounds - Army Black Knights

23:00 McNeese Cowboys - Nicholls Colonels

23:00 Miami - Utah

23:00 Sacramento Hornets - Portland Vikings

23:30 Northwestern Wildcats - Iowa Hawkeyes

23:30 Virginia Tech Hokies - Wake Forest Demon Deacons

00:00 Akron Zips - Northern Illinois Huskies

00:00 Boston Eagles - Pittsburgh Panthers

00:00 Brown Bears - Dartmouth Big Green

00:00 Cleveland State Vikings - IUPUI Jaguars

00:00 Duke Blue Devils - Virginia Cavaliers

00:00 FIU Panthers - Western Kentucky Hilltoppers

00:00 Georgia Bulldogs - Texas Aggies

00:00 Incarnate Word Cardinals - New Orleans Privateers

00:00 Milwaukee Panthers - Green Bay Phoenix

00:00 Oakland Golden Grizzlies - Detroit Mercy Titans

00:00 Richmond Spiders - Virginia Rams

00:00 Texas Southern Tigers - Jackson Tigers

00:00 West Virginia Mountaineers - Texas Tech Red Raiders

00:00 Union Santa Fe - Quimsa

00:30 Arkansas-Pine Lions - Mississippi Delta Devils

00:30 Prairie View Panthers - Alcorn Braves

01:00 Bucknell Bison - Lafayette Leopards

01:00 Cincinnati Bearcats - Kansas Wildcats

01:00 Liberty Flames - UTEP Miners

01:00 Penn Quakers - Columbia Lions

01:00 Princeton Tigers - Cornell Big Red

01:00 Purdue Fort Wayne Mastodons - Robert Morris Colonials

01:00 Santa Clara - San Francisco Dons

01:00 Washington Cougars - UCLA Bruins

01:00 Wichita State Shockers - Rice Owls

01:00 Wright Raiders - Northern Kentucky Norse

01:00 Yale Bulldogs - Harvard Crimson

01:00 Wisconsin Herd - Maine Celtics

01:00 Obera - San Lorenzo

01:00 Regatas - Riachuelo

01:30 Georgetown Hoyas - Xavier Musketeers

01:45 Notre Dame Fighting Irish - Clemson Tigers

02:00 Alabama Crimson Tide - Tennessee Volunteers

02:00 Boise Broncos - New Mexico Lobos

02:00 Cal Northridge Matadors - San Diego Tritons

02:00 California Lancers - UTRGV

02:00 Idaho State Bengals - Northern Colorado Bears

02:00 Louisville Cardinals - Syracuse Orange

02:00 Memphis - Portland

02:00 Oklahoma Sooners - Houston Cougars

02:00 Portland Pilots - Loyola Marymount Lions

02:00 Purdue Boilermakers - Michigan Spartans

02:00 Riverside Highlanders - Hawaii Rainbow Warriors

02:00 Sam Houston Bearkats - MT Blue Raiders

02:00 St Thomas Tommies - Denver Pioneers

02:00 Stockton Kings - Salt Lake City Stars

02:00 Riachuelo - Zarate

02:30 LA Lakers - Denver

02:30 Missouri Tigers - Ole Miss Rebels

02:30 Southern Indiana Eagles - Missouri Redhawks

02:30 Southern Utah Thunderbirds - Tarleton Texans

02:30 Texas Legends - South Bay Lakers

03:00 BYU Cougars - TCU Horned Frogs

03:00 Cal Fullerton Titans - Santa Barbara Gauchos

03:00 Phoenix - Houston

03:00 Phoenix - Houston Cougars

03:00 Utah Tech Trailblazers - ACU Wildcats

03:00 Utah Utes - California Golden Bears

04:00 Cal Poly Mustangs - Cal Bakersfield Roadrunners

04:00 Grand Canyon Antelopes - Stephen F Austin

04:00 Irvine Anteaters - Long Beach

04:00 Saint Mary`s Gaels - Gonzaga

04:00 San Diego Toreros - Pacific

04:00 UNLV Runnin Rebels - San Jose Spartans

05:00 Dynamo Vladivostok - Khimki

05:30 Perth Lynx (W) - Townsville Fire (W)

06:00 Anyang - Goyang Sono Skygunners

06:00 Sonic Boom - Changwon Sakers

06:30 Taiwan Beer Leopards - New Taipei CTBC DEA

07:00 Dynamo Novosibirsk (W) - Yenisei (W)

07:05 San-en NeoPhoenix - Ryukyu Golden Kings

07:30 Kaohsiung Steelers - Formosa Dreamers

08:00 Road Warriors - Terrafirma Dyip

08:00 Seoul Knights - Jeonju Egis

08:05 Kawasaki Brave Thunders - Yokohama B-Corsairs

09:00 Tainan TSG GhostHawks - Taipei Taishin Mars

09:10 Irkut - Ugra

10:00 Nizhnyi Novgorod - Astana

10:00 Taoyuan Pauian Pilots - Fubon Braves

10:30 Zabiny Brno (W) - KP Brno (W)

11:00 Astana - Nizhnyi Novgorod

11:00 Dynamo Moscow (W) - Samara (W)

11:15 Converge FiberXers - NorthPort Batang Pier

11:30 Esperides Kallitheas (W) - Eleftheria Moschatou (W)

11:30 Yalova (W) - Emlak Konut Gelisim 2 (W)

12:00 Avtodor - Tsmoki Minsk

12:00 Kibirkstis (W) - Aistes Kaunas (W)

12:00 Dinamo Sassari - Virtus Bologna

12:00 Rilski Sportist - Chernomorets

12:00 Split - KK Bosco

12:00 Bornova - ITU

12:00 Botas (W) - Tarsus (W)

12:00 Galatasaray (W) - Cankaya Universitesi (W)

12:00 Neftyanik (W) - Sparta and K (W)

12:00 Proteas Voulas (W) - Niki Lefkadas (W)

12:30 BC Andorra - Real Madrid

12:30 Girona - Obradoiro

12:30 Napoli - Universo Treviso

12:45 Ormanspor - Mersin

12:45 Athinaikos (W) - Olympiacos (W)

13:00 Liepaja/LSSS - BK Livani/BJSS

13:00 UMMC Yekaterinburg (W) - Nika (W)

13:00 Yzmyt Belediespor (W) - Antalya 07 (W)

13:00 Frankivsk-Prykarpattia (W) - Rivne-OSHVSM (W)

13:30 Anadolu Efes - Samsunspor

13:30 Hermes - Kvarner

13:30 Panathinaikos (W) - GAS Eunikos (W)